Praca

Programista Maszyn 2D

Opis stanowiska:

  programowanie wycinarek laserowych 2D i wykrawarek
  przygotowywanie i opracowywanie ofert (liczenie kosztów) usługi cięcia
  obsługa oprogramowania do nestingu (rozłożenia materiału na zadanym formacie)
  koordynacja zleceń
  przygotowywanie programów NC
  praca w środowisku CAD/CAM

Wymagania:

  dobra znajomość rysunku technicznego
  bardzo dobra znajomość AutoCADa
  znajomość programów: Excel, Word
  komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  samodzielność i odpowiedzialność
  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

W zamian oferujemy pracę:

  w nowoczesnej, stabilnej, rozwijającej się firmie
  umożliwiającej stały rozwój
  wykorzystującej najnowsze technologie
  w zespole wysokiej klasy specjalistów
  oferującą satysfakcjonujące wynagrodzenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na  adres:
praca@spiroflex.com.pl

Spawacz

Wymagania:

  uprawnienia/książeczka spawacza
  umiejętność spawania metodami MIG/MAG, TIG
  umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
umiejętność czytania rysunków technicznych
  dokładność oraz dbałość o jakość wykonanej pracy
  mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze robota spawalniczego
  gotowość do pracy w systemie zmianowym

W zamian oferujemy:

  pracę w nowoczesnej, stabilnej, rozwijającej się firmie
  możliwość nauki obsługi robota spawalniczego
  możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy zawodowej
  przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Pracownik produkcji/lakierni proszkowej

Obowiązki:

  wykonywanie prac lakierniczych
  przygotowanie powierzchni przed malowaniem
  obsługa sprzętu lakierniczego
  diagnozowanie i usuwanie ewentualnych usterek

Wymagania:

  mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernika proszkowego
  umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do współpracy z innymi działami
  mile widziane doświadczenie na stanowisku lidera grupy lub aspiracje do objęcia takiej roli

  atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Wysyłając formularz wyrażam z zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
Zostałem poinformowany o prawie dostępu i żądaniu zaprzestania przetwarzania danych przez Administratora serwisu
Akceptuję polityke RODO.Polityka prywatności i RODO